Bradavický kvíz v Laborce na UPCE

Ahoj Potterheads!

Připravte si jízdenky! Bradavický express právě vyrazil na cestu a jeho další stanicí bude Laborka na UPCE. Cílová stanice? Jasně že na kvíz v Bradavicích! 


Zní to lákavě? Sežeňte minimálně čtyři kamarády (žádní mudlové!) a rezervujte si místa pro svůj tým, než se místa našeho expresu zaplní. Trabantem na poslední chvíli to fakt nezkoušejte. U Filche to tentokrát neprojde. Kapacita vlaku je omezená. Na posledním kvízu jsme se málem do vlaku nevešli, proto tentokrát do Bradavic pojedeme hned dvakrát. 5. a 6.12. V 18:00 je poslední čas, kdy se svým týmem proběhneš na nástupiště 9 a 3/4. Abyste nedopadli jako Harry s Ronem, zkuste přijít včas. Narážet do zavřených dveří je na Univerzitě přísně zakázáno (Znáte Dolores, na ty zákazy si potrpí). 


Vítězný tým získá repliku poháru tří kouzelníků. Pro kouzelníka s nejpřesnějším tipem čeká za odměnu hůlka od Ollivandera. Zaručujeme, že to bude ta pravá!


Abychom se cítili jako v Bradavicích, převlékneme Laborku do kouzelnického světa. Jako správní studenti musíte být rozřazeni do kolejí! Moudrý klobouk tedy nesmí chybět společně s fotokoutkem, kde vás o pauze ochotně Rita Holoubková vyfotí. Třeba se objevíte i v Denním věštci a kdyby se to náhodou nepovedlo, označ na Instagramu Laborku s hastagem #bradavickykviz. Když je řeč o pauze: Nezapomeňte si dát něco k jídlu a pití, ochutnat Bertíkovi kouzelné fazolky nebo si popovídat s ostatními studenty. Každý student při vstupu obdrží svou jízdenku, která se bude určitě hodit.

To je vše! Svá místa si rezervujte pomocí formuláře níže a my se na vás budeme těšit 5. a 6.12. na nástupišti 9 a 3/4.